Сьогодні ми знайомимо вас з новою книгою, яку одержала наша бібліотека  від Українського інституту книги.             

«Ukraїner. Країна зсередини». Це книга - результат кількарічної експедиції Україною, здійсненої в рамках медіа-проєкту «Ukraїner». Видання розповідає про всі історичні регіони України від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. На сторінках книжки показані найвизначніші, найцікавіші, найдивовижніші та найважливіші моменти мандрівки, які відкривають сучасну Україну по-новому, навіть для пересічного українця, та надихають на подорожі по всіх куточках нашої мальовничої країни. Проєкт «Ukraїner» доводить, що Україна — незвичайна, складається з цікавих місць, населена талановитими людьми, що її потрібно досліджувати та відкривати далі.    

Це книга – фотоальбом, де поряд з яскравими фото розміщено стислий текст – супровід й qr-код, відсканувавши  який, можна подивитись відеоролик про мешканців регіонів, які є головними персонажами книги.     

Це видання  гарно оформлене, містить багато корисної та цікавої інформації, розраховане на широке коло читачів. Тож читайте, дивіться, пізнавайте: «Що таке Україна?» і «Хто ми такі, українці?».