У перший день літа Україна відзначила Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. Долучилися до нього і працівники відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки, запросивши своїх маленьких читачів, учнів 3-Б класу ОЗЗСО № 1 на годину веселих розваг «Маленька країна дитинства, де сонечко світить і казка живе».

На дітей очікувала цікава розважальна програма: слайдова презентація «У світі казки чарівної», літературні конкурси і вікторини, веселі ігри, в яких вони могли перевірити свої знання і кмітливість. Бібліотечна фея, Тетяна Сушицька запропонувала увазі маленьких користувачів нові книги, отримані від Українського Інституту книги, запросивши їх до активного читання під час літніх канікул. Наприкінці заходу всі діти отримали солодкі подарунки від Баштанської міської ради.

Свято в бібліотеці було веселим, яскравим, воно принесло багато позитивних емоцій нашим маленьким жителям міста. Та на цьому свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Проте, книга влітку не відпочиває, так само як і бібліотека. Отож, чекаємо на вас!