Якщо протягом навчального року у школярів переважало “ділове читання”, то влітку весь свій вільний час діти мали можливість присвятити читанню і улюбленим захопленням. А що ж цікавого в період літніх канікул запропонувала дітям бібліотека?

Бібліотекарі зробили все можливе, щоб діти задовольнили свої духовні потреби, змістовно провели дозвілля, адже для багатьох дітлахів світ відкривається саме через книгу.

     4 червня для учнів 2 і 4-х класів ОЗЗСО № 2, які завітали разом з вчителями Наталочкіною В.В. та Озеровою О.П. до головної дитячої районної книгозбірні, була проведена пізнавально-оглядова екскурсія «Перші кроки до книжкового царства».

Переступивши поріг бібліотеки, діти потрапили ніби у казку: просторі, світлі і затишні  приміщення абонементу і читального залу, оформлені різними книжковими виставками, художніми виробами, не залишили нікого байдужим.

Подорож у світ книг розпочалась з екскурсії до читального залу. Діти з цікавістю переглянули найрізноманітніші книжки та періодичні видання з фонду бібліотеки. А пишатись бібліотечним працівникам є чим: сучасні книги і журнали відрізняються чудовим дизайном, креативним підходом у подачі матеріалу, адже  юні читачі дуже вимогливі і щодо змісту, і щодо оформлення друкованої продукції.

Бібліотекарі розповіли маленьким гостям про правила користування бібліотекою і книгою, а головне – представили свої скарби: енциклопедії, інтерактивні книги, збірки казок, оповідань та періодичні видання.

Діти одержали нову цікаву інформацію про книгу і бібліотеку і впевнились, що в час інформаційного буму книга, як джерело знань, ніколи не застаріє.