У перший день літа Україна відзначала Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. Цей день особливий. 1-го червня повсюдно проходили різноманітні заходи, що підкреслюють увагу дорослих до дітей. Долучилася до цього свята і Баштанська дитяча районна бібліотека.

   Її працівники запросили своїх юних читачів та їх рідних і друзів на святкування Міжнародного дня захисту дітей та підготували для них багато цікавинок і сюрпризів! Спеціально до цього дня було підготовлено літературно – розважальну програму «Бібліотека під парасолькою». Багатоілюстрована книжкова виставка стала яскравим відкриттям свята. На ній були представлені нові казки, пригодницькі та фантастичні книги, які надійшли до бібліотеки, а також вона познайомила всіх гостей і учасників свята з новими періодичними виданнями бібліотеки.

    Дітлахи взяли активну участь у конкурсах та вікторинах. Знавці казок згадували відомі вислови казкових героїв, шукали заховані назви, пригадували чарівні слова та закінчення літературних творів. Найбільш кмітливі відгадували загадки, знаходили твори відомих дитячих авторів і весело та артистично зображували улюблених героїв.

  Всі переможці літературного дійства отримали солодощі від Баштанської ОТГ. Тому що 1 червня – це свято сонячне, веселе, смачне! Воно було яскравим, веселим, принесло багато позитивних емоцій маленьким мешканцям міста. Та на цьому Свято дитинства не завершилося, адже попереду усіх школярів чекала найулюбленіша пора – літні канікули. Проте, книга не відпочивала і влітку, так само, як і бібліотека, що з великим задоволенням зустрічала своїх юних користувачів щоднини. Тож завжди проводьте свій вільний час з користю!