213-їй річниці заснування рідного міста був присвячений історико - краєзнавчий круїз «Стежками рідного краю», проведений 12 вересня в Баштанській дитячій районній бібліотеці. На цей захід завітали учні 5-Г класу ОЗССО №1 з класним керівником Кабановою І.О.

Баштанка – місто зі славними культурними традиціями. Порівняно невелике, ошатне, динамічне, наше місто змінюється буквально на очах. Тож працівники бібліотеки за допомогою слайдової презентації ознайомили юних користувачів з героїчною історією і славним нинішнім днем, з людьми, які самовідданою працею та своїми талантами творять сонячну думу про рідний край.

Баштанка – місто доброї енергії, місто творчих людей, яке з кожним роком стає все кращим.  Наші юні користувачі знають тільки сучасну Баштанку, тому вони з захопленням переглядали світлини будівель і краєвидів міста 60-70-х років минулого століття, порівнюючи їх з нинішніми і відзначаючи, наскільки гарнішим стало наше місто. Юні гості із задоволенням переглянули відеокліп на пісню «Моя Баштанка», яка давно стала неофіційним гімном міста, а наприкінці заходу перевірили отримані знання, взявши участь у краєзнавчій вікторині.

Працівники дитячої книгозбірні пишаються своїм краєзнавчим фондом, тож увазі користувачів була запропонована література, представлена у краєзнавчому куточку «Краю рідного образ святий». Тут експонуються твори митців-краян, видання, що знайомлять зі славним минулим Баштанщини.  Чималу зацікавленість у наших читачів викликали довідково-бібліографічні матеріали, створені працівниками дитячої районної бібліотеки: «Вулиці міста, названі їхніми іменами», «Баштанка славна іменами» та інші.

Захід був цікавим і змістовним, а на обличчях дітей читалась гордість та любов до рідного краю, повага до історичного минулого та славетних земляків.